KURUMSAL

2001  yılında müteahhitlik mesleğine başlayan Ediz Karagülle kısa sürede kurarak binlerce kişiyi ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sosyal  yaşam konutları yaparak hızla büyüyen şirketimiz Dayanıklı, Kaliteli,  Teknolojik ve Güvenli yaşam alanlarını sağlam mühendis ve idari personel  kadrosuyla ev sahibi olmaktan daha fazlasını sunuyor.

 

 

POLİTİKAMIZ

 

Kalite bilincini yayarak, bölge ekonomisine katkıda  bulunmak, Müşteri ihtiyaçlarını belirleme  ve bu ihtiyaçlara yönelik uygun projeler yaparak beklentileri karşılamak, Müşteri  ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, Yeni yaşam biçimi sunarak konut  gibi kalıcı değerler üreten şirketimizde güvenilirliği birinci öncelik yapmak, Her zaman yeniliğe açık, en son  teknolojileri takip edip uygulayarak yenilikçi duruşumuzu sektöre örnek olacak  şekilde ileriye taşımak, Yapılanmamız, hedef ve  stratejilerimiz müşteri odaklı olup, en önemli öz varlıklarımız arasında  bulundurmak,  Yasal şartlara ve standartlara  uygun zamanında ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ile müşteri ihtiyaçlarını  karşılamayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

 

 

MİSYONUMUZ

Kaliteden  ödün vermeden kente yeni yaşam alanları kazandırarak, modern mimari anlayış ve  akılcı mühendislik çözümleriyle toplumsal yaşam standartlarını oluşturmaktır.

 

 

 

VİZYONUMUZ

Geçmişten gelen sağlam, kaliteli ve güvenilir çalışma  anlayışımızla bölgesel ve ulusal platforma aynı duyarlılıkla sürekli iyileşen  kalite politikası ile sektöre yön vermeye ve ülkenin sayılı inşaat firmaları arasına  girmeyi hedeflemekteyiz.