Genel Tanıtım

Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan şireci plaza karataş 1.ve 2.bölgenin girişindeki bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor.tramvay şireci plazanın önünden geçmektedir.

Üniversitelere,okullara ,alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan şireci plaza sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

 

Şireci plaza;özel olarak tasarlanmış ikiz kule, toplam 344 daireden oluşuyor.proje'de yer alan daireler özenle düşünülmüş mimari detaylarıyla ,ediz inşaat kalitesini sunuyor.projede 1+1 2+1 3+1 evlere kadar farklı ihtiyaçlara göre seçenekler bulunuyor.optimum metrekare kullanım alanı düşünülerek planlanan dairelerde ferahlık ve fonksiyonellik ön planda tutuluyor.şehrin karmaşasından uzak ama şehrin tam ortasında kusursuz bir yaşam hayali,şireci plaza'da gerçek oluyor.

 

Karataş 400 nolu cadde üzerinde 13.220m2 arsaya sahip yeni bir yaşam alanı özel mimari tasarımı ile konforlu bir yaşamı 23 katlı 2 blokdan olusan 3+1-2+1-1+1 daire bulunmaktadır. Deprem yönetmeliğine uygun betonerme 1.sınıf yapı malzeleri kullanlmaktadır. 

 

Hızlı Menü

Genel Tanıtım Resim Galerisi Kat Planları Teknik Şartname Ulaşım Bilgisi