Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

DEVAM EDEN PROJELER                                        KALİTELİ VE YENİ BİR YAŞAM İÇİN ; EDİZ CİTY

         

             SOSYAL AKTİVİTE ALANLARIYLA DAİRE SAHİPLERİNE AYRICALIKLI BİR YAŞAMIN KAPILARINI AÇIYORUZ.HUZURLU BİR ÇEVREDE YAŞAMIN MUTLULUĞUNU HİSSEDECEĞİNİZ YEŞİL ALANLARI VE ÇOCUKLARINIZIN EĞLENCELİ SAATLER GEÇİRECEĞİ AÇIK VE KAPALI OYUN ALANLARIYLA,YÜRÜYÜŞ PARKURLARI,DİNLENMEK VE AÇIK HAVANIN TADINI ÇIKARABİLECEĞİNİZ KAMELYALAR YER ALMAKTADIR.AYRICA SPOR FAALİYETLERİMİZ SİTE ALANININ DIŞINA ÇIKMADAN GERÇEKLEŞTİREBİLECEĞİNİZ BASKETBOL SAHASI , VOLEYBOL SAHASI VE MİNİ FUTBOL SAHASI BULUNMAKTADIR.

YAŞAM ALANI:GAZİANTEP KARATAŞ 1.BÖLGEDE YER ALAN ULAŞIM KOLAYLIĞI OLAN 31.000 M2 ALAN ÜZERİNE İNŞAA EDİLMEKTEDİR.
21.000 M2 SOSYAL ALANA MEVCUTTUR.HER BİRİ 16 KATLI OLAN TOPLAM  608 ADET 3+1 DAİRE BULUNMAKTADIR. 


 

    YÜKSEK YAŞAM KALİTESİ,YAŞAM İÇİN HERŞEY ; ŞİRECİ PLAZA


           ANA ARTERLERE YAKINLIĞI İLE ÖN PLANA ÇIKAN ŞİRECİ  PLAZA KARATAŞ 1.VE 2.BÖLGENİN GİRİŞİNDEKİ BAĞLANTISI İLE BULUNMAZ BİR ULAŞIM KOLAYLIĞI SAĞLIYOR.TRAMVAY ŞİRECİ PLAZANIN ÖNÜNDEN GEÇMEKTEDİR.

          ÜNİVERSİTELERE,OKULLARA ,ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNE VE HASTANELERE ÇOK YAKIN KONUMDA OLAN ŞİRECİ PLAZA SAĞLADIĞI ZAMAN TASARRUFU İLE YAŞAMI KOLAYLAŞTIRIYOR.

          ŞİRECİ PLAZA;ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ İKİZ KULE, TOPLAM 344 DAİREDEN OLUŞUYOR.PROJE'DE YER ALAN DAİRELER ÖZENLE DÜŞÜNÜLMÜŞ MİMARİ DETAYLARIYLA ,EDİZ İNŞAAT KALİTESİNİ SUNUYOR.PROJEDE 1+1 2+1 3+1  EVLERE KADAR FARKLI İHTİYAÇLARA GÖRE SEÇENEKLER BULUNUYOR.OPTİMUM METREKARE KULLANIM ALANI DÜŞÜNÜLEREK PLANLANAN DAİRELERDE FERAHLIK VE FONKSİYONELLİK ÖN PLANDA TUTULUYOR.ŞEHRİN KARMAŞASINDAN UZAK AMA ŞEHRİN TAM ORTASINDA KUSURSUZ BİR YAŞAM HAYALİ,ŞİRECİ PLAZA'DA GERÇEK OLUYOR.

 

  

Beylerbeyinde 28,000 m2 alan üzerine inşa edilecek, toplam 6 blokdan oluşup, 12 katlı ,272 adet, 2+1 daireler proje kapsamındadır .deprem yönetmeliğine uygun betonarne 1.sınıf yapı malzemeleri kullanılarak,sosyal donatılara özen gösterilip,sizlere yaşam alanları sunulmaktadır.