DEVAM EDEN PROJELERGaziantep artık metropol bir şehirdir.Her geçen gün her farklı bölge değerlenip cazibeli hale gelmektedir.Bizlerde Gaziantep’in en güzide noktalarında projelerimize devam ediyoruz.Beylerbeyinde ise proje alanımızın o bölgenin lokasyonu’na,ferah,sosyal alanlara,okul,yol ve parkın olduğu kriterleri hesaplanarak konumlandırılmıştır.Beytepe konutları ekibimiz tarafından titiz fizibilite kontrollüğünde araştırılarak kararlaştırılmıştır. 2001 yılından itibaren projelerini en üst seviyelere taşıyan EDİZ İNŞAAT Beytepe konutları ile yine insanları yapı kalitesiyle,modern,sosyal donatıları ile ev sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.       

Ana arterlere yakınlığı ile ön plana çıkan şireci plaza karataş 1.ve 2.bölgenin girişindeki bağlantısı ile bulunmaz bir ulaşım kolaylığı sağlıyor.tramvay şireci plazanın önünden geçmektedir.

Üniversitelere,okullara ,alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın konumda olan şireci plaza sağladığı zaman tasarrufu ile yaşamı kolaylaştırıyor.

Sosyal aktivite alanlarıyla daire sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyoruz. Huzurlu bir çevrede yaşamın mutluluğunu hissedeceğiniz yeşil alanları ve çocuklarınızın eğlenceli saatler geçireceği açık ve kapalı oyun alanlarıyla, yürüyüş parkurları, dinlenmek ve açık havanın tadını çıkarabileceğiniz kamelyalar yer almaktadır. Ayrıca spor faaliyetlerimiz site alanının dışına çıkmadan gerçekleştirebileceğiniz basketbol sahası, voleybol sahası ve mini futbol sahası bulunmaktadır.